Krumlov 5. srpna 2023

 
5. srpna 2023
 
Program bude upřesněn později
 

ANKETA

 

Přátelé kamarádi, jelikož majitel komunikace, kde pořádáme náš závod do kopce, chce více peněz za pronájem, a nemůžeme se v klubu dohodnout, rozhodl jsem se uspořádat tuto anketu.

Jen pro vaší informaci. V roce 2018,2019,2020,2021 a 2022 jsem za pronájem kopce platil 12100,- Kč s DPH. Letos chce majitel 24000,-Kč bez DPH. Mám informace, že nikdo jiný, než my si kopec nepronajímá.

Tuto informaci jsme probírali na společné akci na Moravci, kde stejně nepadlo žádné rozhodnutí. Je několik názorů. Jedni souhlasí se mnou a říkají, neplatit, kopec nebude. Jiný říkají, že závod do kopce dělá Krumlovský sraz tím, čím je a že se musí zvýšit vstupné. Jiný zase navrhují, aby se zvýšilo vstupné jen těm, co chtějí závodit.

Můj názor je, že to považuji za nehoráznost a nechce se mi se nechat vydírat, protože to nic jiného není. Udělal bych sraz bez závodu do kopce, možná s nějakou alternativou (jízda zručnosti atd….., teď v tom ještě nemám jasno).

Proto vás chci všechny požádat, co na Krumlovský sraz jezdíte, abyste se vyjádřili pomocí ankety, abych věděl, jak dál postupovat při 15. ročníku tohoto oblíbeného srazu tak, abyste byli spokojený a navštěvovali Český Krumlov i nadále. 

Uzávěrka ankety bude 31. května 2023.

 

Pořadatel Martin Tvaroh.

 

Vyhledávání

KAIPAN FOREVER