Novinky

Datum
Vložil
Titulek

Takže,

poprve ve svém dlouhém životě jsem pro vás nahrál fotky na rajče, doufám že to není k nezhlédnutí. Vážení přátelé, kamarádi, na vědomost kamarádkám: Rád bych poděkoval unsere Führer Patrik za dodržení itineráře (Štrba, a neřeklo se kde ve stanu; účastníci zájezdu vědí o čem je řeč), Igorovi za dobrý catering v Žilině, Mílovi za vrozený klid a rozvahu, Jarkovi za to že jeho stan byl větší než mu původně sdělili doma, Pepovi za to že nás se svým vysokým světlem skvěle hlídal zezadu. Trochu mimo mísu zároveň veřejně prohlašuji směrem k Mírovi Morganovi, že je vše odpuštěno, protože veřejně přiznal chybu. Dále, jak je vidět na mých posledních 2 fotografiích, bylo by vhodné změnit formát naší Evropy. Už totiž mám totiž dostatek šálků pro naše ristrettáře (malá poznámka: ristretto=zahuštěný), a navíc jsem zaplnil 1.lajnu nálepkami na kapotě svého vozíku. Bohužel mám však zapacen trejekt do Asie. Tak aloespoň doufám, že nikdo z nás neumře BLBÝ.
PS.: Martine Škodo, drž se, nejen já tě mám rád.

Datum
Vložil
Titulek

fotky

koukal jsem na ty galérie a asi brzy namontuju baterku a chladič a zase začnu jezdit, neboť Kajpanistky zkrásněly, ale dcerky o trochu víc, takže bych se konečně mohl udat... :-))) Tučňák P.S. dělám si prdel, ale už brzy se na vás těším!

Datum
Vložil
Titulek

V GALERII další fotky z Balkan trip 2020

Čauky přidal jsem další fotky z Balkan trip 2020 ale je to spíš o jídle :) Jen doufám, že to auta vydrží, a ty naše rozhodně nezhublé FAŠÁKY budou schopna dovézt domů :)

Datum
Vložil
Titulek

Jizera

zdarec, fotky z vody na Rajčeti https://kaipanclub.rajce.idnes.cz/Kai_voda_Jizera_2020
ještě jednou Kájo díky za zorganizování a perfektní načasování !!!! bylo to super a budem rádi, když to příští rok vyjde taky :o)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jizera

aha ,tak odkaz takhle nefunguje...https://kaipanclub.rajce.idnes.cz/Kai_voda_Jizera_2020
tak si to musíte najít na rajčeti

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Jizera

Vložil jsem odkaz do GALERIE Kai voda Jizera 2020 Kai Čert

Datum
Vložil
Titulek

Přidal jsem do GALERIE odkaz na právě probíhající BALKÁN TRIP 2020.

Ať se jim tam daří a kolama dolů. Kai Čert

Datum
Vložil
Titulek

Ádr-zmena terminu

Pozor pozor....akce Adr přesunuta na srpen ,a to na víkend 21.-23.8.
Díky

Datum
Vložil
Titulek

akce chalupa v Ádru (jívka)

zdar skupino,
tímto vás zvu na víkend (možno i prodloužený,jak se komu bude hodit) na chalupě v Adru na Jívce, a to v termínu 10.-12.7.2020. Po domluvě není problém se sjet už ve čtvrtek. Tak se mi ozvěte, kdo by přijel, popil,pojedl a zavýletil si :o) Potěr vítán!
zdárec Ajka

Datum
Vložil
Titulek

Letiště 2020 - odklad akce

Přátelé, kamarádi, spolujezdci,

Jedna špatná zpráva. Z všeobecně známých důvodů se akce letiště prozatím odkládá. Intenzivně diskutujeme náhradní datum (samozřejmě tento rok). Je tam hodně proměnných jako např. aby letiště bylo volné a zároveň se to nekrylo s jinou důležitou akcí (legendy, autosalony, svatby :-) apod.).
Jakmile budou nějaké konkrétní návrhy dám vědět.
Ahoj a držte se

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

KAIPAN FOREVER