Novinky

Datum
Vložil
Titulek

Krumlov žije

Do akcí byl přidán program na Krumlov. Zároveň vám byl zaslán na emailové adresy. Věnujte prosím pozornost organizačním informacím, hlavně ohledně ubytování. Kdo bude chtít spát na ubytovně a nebude postupovat dle pokynů, nebude ubytován.
Tak se na vás budu tu první sobotu v srpnu těšit.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Krumlov žije

POZOR - informace k ubytování na Krumlovský sraz. Za dva dny dojde k uzávěrce ubytovny. Poté nebude možné si ubytování na ubytovně zajistit. Zde je seznam osob, které mají ubytování na ubytovně Český Krumlov zaplaceno: Tůma Jiří+2,Jelínek Martin+1, Patočka Milan+2, Dokulil Petr+1, Žatečka Luboš+1, Kott Petr+1, Rokos Vladimír+1, Kusý Miloslav+1,Zelenka Luboš+1, Zelenka Bohouš+1,Šonka Jaroslav+1, Šonka Jiří+1, Jež Ladislav+1, Škoda Martin, Jakubovits Patrik, Navrátil Emil, Rufer Jaroslav, Mundil Jan, Mundil Rostislav, Kočka Ondřej, Kubáč Michal+1.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Krumlov žije

POZOR - informace k ubytovně a jejímu automatickému rezervačnímu systému Alfréd. Ubytovna je napojena na automatický rezervační systém, který neví, že členové srazu Kaipanů mají zlevněné ubytování. Proto systém všem, kteří u nás už někdy spali a mají zde uloženou emailovou adresu rozesílá automaticky rezervační voucher s vyšší cenou. Pro všechny účastníky srazu spící na Ubytovně Český Krumlov. Cena za ubytování osoba/noc je 300,-Kč a platí se na účet pořadatele. Víc nemusíte řešit.

Datum
Vložil
Titulek

Takže,

poprve ve svém dlouhém životě jsem pro vás nahrál fotky na rajče, doufám že to není k nezhlédnutí. Vážení přátelé, kamarádi, na vědomost kamarádkám: Rád bych poděkoval unsere Führer Patrik za dodržení itineráře (Štrba, a neřeklo se kde ve stanu; účastníci zájezdu vědí o čem je řeč), Igorovi za dobrý catering v Žilině, Mílovi za vrozený klid a rozvahu, Jarkovi za to že jeho stan byl větší než mu původně sdělili doma, Pepovi za to že nás se svým vysokým světlem skvěle hlídal zezadu. Trochu mimo mísu zároveň veřejně prohlašuji směrem k Mírovi Morganovi, že je vše odpuštěno, protože veřejně přiznal chybu. Dále, jak je vidět na mých posledních 2 fotografiích, bylo by vhodné změnit formát naší Evropy. Už totiž mám totiž dostatek šálků pro naše ristrettáře (malá poznámka: ristretto=zahuštěný), a navíc jsem zaplnil 1.lajnu nálepkami na kapotě svého vozíku. Bohužel mám však zapacen trejekt do Asie. Tak aloespoň doufám, že nikdo z nás neumře BLBÝ.
PS.: Martine Škodo, drž se, nejen já tě mám rád.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Takže,

bylo to úžasný........

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Takže,

Ahoj jelikož sem dostal nabídku která se nedá odmítnout - Igorek mě nabídnul místo v autě :-) , tak se na Vás přijedu do Krumlova moc rád podívat :-)
Ubytovaní a poplatek zaplacen.
Díky díky díky :-)
Pepa "Hrdlička" :-)

Datum
Vložil
Titulek

fotky

koukal jsem na ty galérie a asi brzy namontuju baterku a chladič a zase začnu jezdit, neboť Kajpanistky zkrásněly, ale dcerky o trochu víc, takže bych se konečně mohl udat... :-))) Tučňák P.S. dělám si prdel, ale už brzy se na vás těším!

Datum
Vložil
Titulek

V GALERII další fotky z Balkan trip 2020

Čauky přidal jsem další fotky z Balkan trip 2020 ale je to spíš o jídle :) Jen doufám, že to auta vydrží, a ty naše rozhodně nezhublé FAŠÁKY budou schopna dovézt domů :)

Datum
Vložil
Titulek

Jizera

zdarec, fotky z vody na Rajčeti https://kaipanclub.rajce.idnes.cz/Kai_voda_Jizera_2020
ještě jednou Kájo díky za zorganizování a perfektní načasování !!!! bylo to super a budem rádi, když to příští rok vyjde taky :o)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jizera

aha ,tak odkaz takhle nefunguje...https://kaipanclub.rajce.idnes.cz/Kai_voda_Jizera_2020
tak si to musíte najít na rajčeti

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>

Vyhledávání

KAIPAN FOREVER