POTŘEBUJETE PORADIT ?

NEVÍTE SI RADY ?

NAPIŠTE NÁM O TOM A MY VÁM PORADÍME.

 

Diskusní téma: Technická podpora

Datum
Vložil
Titulek

Re: Strecha

Kaipan 14 i Kaipan 15 má schválenou jak nízkou tak vysokou variantu předního skla. Pouze při vysoké variantě předního skla jsou nutné stěrače a ostřikovač.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Strecha

Mám dotaz ke střeše a dveřím. Z čeho děláte dveře, kůže nebo střechovice a kde koupit střechovici?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Strecha

ahoj Bery, dveře i střechu ze střechovice, ale dej pozor na dodavatele, ono jich existuje víc druhů, já jsem volil tu dražší, mám ji tam dva roky a je netknutá, ani není vyšosovaná, jo a seženeš ji u čalouníka, nejlépe u toho co dělá veterány, ten Ti určitě poradí.

Datum
Vložil
Titulek

kola

Dobrý den
Máte někdo na kaipanu jiná kola než 15/195/50 , a jak ktomu přistupujou u kolaudace.

Datum
Vložil
Titulek

Re: kola

Polovina lidí má šestnáctky, takže to jde, když se chce. Určitě vypadají na tom autě líp, ale vedeme diskusi o tom jestli už nejsou moc nízký. Pár lidí si stěžuje že to auto na nich odskakuje. Napříklat Čert je každejch 10 km odpouští nebo dofukuje podle toho jestli je asfalt hrubej nebo jemnej a jaká je vlhkost vzduchu a velikost ozónové díry nad Antarktidou. Takže to je otevřená záležitost.
Lopatěv

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: kola

a ještě záleží na globálním oteplování :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: kola

Já mám kola ""šetnáctky"" ale musel jsem nasadit pneumatiky 195/45/16.Při závěrečné prohlídce jde pouze o dohodu s panem továrníkem.Aby auto vypadalo ještě lépe,máme pod diskama kol podložky-síla 2,5cm a dlouhé kolové šrouby.Kai,kai.

Datum
Vložil
Titulek

Re: kola

Kola pro schválení na Kaipan 14 jsou nutná 195x50x15, popř. ta původní z Favorita. Pokud si je po schválení někdo vymění, je to jeho problém. Při schvalování jsou však vyžedována ta správná a schválená. Tak pravil továrník.

Datum
Vložil
Titulek

Světlá výška

Dobrý den,
zajímalo by me, jaká je světlá výška (od země k podvozku) Kaipanu 14. Mohl bych poprosit někoho o změření?

díky

B.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Světlá výška

Na 16" kolech 12 cm vana a 12,5 skelet
Kaj

Datum
Vložil
Titulek

Lak

Pozor není to kovová kastle ,ale laminát proto se tam dávají až tři vrstvy, nejlepší když se zeptáš přímo nějakého lakýry.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Lak

Dobrá ,to mi je jasné ,tak spíš jde o menší nerovnosti co jsou z formy jestli tam nějaké jsou no neva poleju to kytem a pak se uvidí

Datum
Vložil
Titulek

Lak

Dobrý den Kaipanisti nemáte někdo zkušenosti s přípravou skeletu na stříkání ,prý v lakovně se stříká hodně velká vrstva kytu ,mě se to po vybroušení zdá dost dobrý má to někdo stříkání bez stříkacího kytu jestli jo , tak jak to vypada zatim dýky Goa

Datum
Vložil
Titulek

Re: Lak

Dnes se už nepoužívá stříkací kyt,ale plnič.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Lak

Stříkací kyt se furt používá je na větší nerovnosti a plnič se dává až na kyt na dorovnání a doladění a hlavně aby to nekreslilo mapy .

<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38

Vyhledávání

KAIPAN FOREVER